Ettevõttest

Nordic Energy Solutions OÜ on energiakaubanduse ettevõtte Nordic Power Management OÜ tütarettevõte. Uue ettevõtte loomise eesmärgiks oli pakkuda professionaalset abi ja konsultatsiooni klientidele energiatarbimise vähendamisel ning selle planeerimisel nii elektri-, soojus- kui jahutusenergia osas.

Nordic Energy Solutions OÜ pakub oma klientidele usaldusväärset abi kõikides energiatõhusust ja tehnosüsteeme puudutavates küsimustes. Meie eesmärgiks on pakkuda just Teile sobiv parim lahendus hoonete- ja protsesside energiatarbimiste vallas.

Me leiame, et antud valdkonnas on Eestis veel palju arenemisruumi ning kasumlikule energiatõhususele tuleb aina enam tähelepanu pöörata. Tihti puudub energiatarbijatel täpne ülevaade nende hoone energiatarbimistest ning seetõttu on keeruline teha edasisi suuri investeeringuid olemasoleva olukorra parandamiseks. Meie eesmärk on pakkuda kliendile professionaalset koostööd nii soojus- kui elektritarbimiste vähendamisel ning aidata planeerida ka tulevasi kulusid, mis on seotud nii lisainvesteeringutega energiatõhususse kui ka jooksvate kulude hindamisel.

Tuginedes ettevõtte töötajate teadmistele ja kogemuste energiatõhususe valdkonnas, finants- ja energiasektoris, saame pakkuda kliendile terviklahendusi hoone energiatarbimiste vähendamiseks ning aidata garanteerida lahenduste majanduslik kasumlikkus.

Ettevõte omab antud valdkonnas tegutsemiseks kõiki vajalikke Majandustegevusregistri registreeringuid:

  • Energiaauditi tegemine
  • Energiamärgise väljastamine
  • Ehitiste ekspertiiside tegemine
  • Ehitusprojektide ekspertiiside tegemine
  • Projekteerimine